Το Δ.Σ. της Μ.Α.Ο. ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ευχαριστεί θερμά τον Δημήτρη Καραμητσόπουλο για την χορηγία του προς την ομάδα μας σε ηλεκτρικά είδη,για την καλύτερη λειτουργία του κυλικείου.

Ο Πρόεδρος                                                                 Ο Γεν. Γραμματέας
                                             Κιάννας Ιωάννης                                                           Πράπας Απόστολος

Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2013

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ- ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ 1-1

Ισοπαλία έληξε ο αγώνας της ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ με την ομάδα του ΠΡΟΟΔΟΥ ΑΔΑΜ.
Η ΔΑΦΝΗ προηγήθηκε με τον Χριστοφορίδη στο 37ο λεπτό με κοντινό πλασέ και έχασε την ευκαιρία να διπλασιάσει τα τέρματά της στο 45ο λεπτό όταν ο Δουλγερίδης με ωραία εκτέλεση φάουλ έστειλε την μπάλα στο κάθετο δοκάρι της εστίας των φιλοξενούμενων,ένα λεπτό νωρίτερα

Κυριακή 13 Οκτωβρίου 2013

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ..

Πρωταθλήτρια πρώτου ημιχρόνου κοντεύει να γίνει η Δάφνη,καθώς σ΄ ένα ακόμη ματς βρέθηκε να προηγείται στο πρώτο ημίχρονο, συγκεκριμένα με 1-0  μέσα στο γήπεδο του ΠΑΟΚ Σταυρού, αλλά το τελικό αποτέλεσμα να λήγει με ήττα 4-1 για την ομάδα μας.
Συνολικά η Δάφνη έχει πετύχει στα πρώτα ημίχρονα 5 γκολ και έχει δεχθεί μόλις 1, ενώ στα δεύτερα έχει πετύχει 2 και έχει δεχθεί 12.

Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΛΥΣΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

Η Μ.Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ανακοινώνει την από κοινού λύση της συνεργασίας της με τον βοηθό προπονητή Κώστα Σπανδώνη και του εύχεται οτι καλύτερο για την συνέχεια.
Το Δ.Σ. θέλει να ευχαριστήσει τον Κώστα Σπανδώνη για την έως τώρα προσφορά του στην ομάδα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟ CAFE KAHLUA.

Μ.Α.Ο. ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ                       Τετάρτη,09/10/2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το Δ.Σ. της Μ.Α.Ο. ΔΑΦΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ευχαριστεί θερμά τον Χρήστο Καραγιαννίδη ιδιοκτήτη του CAFE KAHLUA για την χορηγία του προς την ομάδα μας σε μπλουζάκια προπόνησης. Μια κίνηση έμπρακτης αγάπης προς τον σύλλογο από τον διατελέσαντα και πρόεδρο της ομάδας κο Καραγιαννίδη.

Για το Δ.Σ.

Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2013

ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ ΗΤΤΑ.

Σ΄ ένα ματς γεμάτο ένταση και μικροεπεισόδια,η Δάφνη γνώρισε την πρώτη της εντός έδρα ήττα από την πιό έτοιμη Θύελλα Περιστερώνας.
Από την αρχή του αγώνα η ομάδα της Περιστερώνας πήρε τον έλεγχο του παιχνιδιού με την ομάδα μας να παίρνει τον ρόλο του αμυνόμενου.Το πρώτο ημίχρονο έληξε 0-0 χωρίς πολλές φάσεις και με την Θύελλα να έχει την φλύαρη κατοχή της μπάλας.